Webová stránka

UMP Liberec

UMP Liberec je společnost zabývající se zámečnictvím a výrobou z oceli. A protože mají řadu let zkušeností, o obsah stránek nebyla nouze.

 

Přidávání příspěvků

Cílem mé práce pro UMP Liberec bylo vytvořit webovou prezentaci, kterou lze doplňovat o nejnovější projekty firmy. S tím, jak plyne čas, je na stránky zapotřebí přidávat vyhotovené zakázky, jimiž se společnost může prezentovat. Webovky jsou tak stále aktuální a pro potenciálního zákazníka rozhodně zajímavější.


Při tvorbě podobného webu je tedy pochopitelně nutné myslet nejen na jeho návštěvníky, ale i na toho, kdo bude nové příspěvky přidávat. Vytvořil jsem proto pohodlný a srozumitelný administrační systém, s nímž si každý hravě poradí.

 

Detaily tvoří celek

Jsem přesvědčen o tom, že právě detaily hrají podstatnou roli ve výsledném celkovém dojmu. Konkrétně na tomto webu najdete takové vylepšení, jakým je například automatická vizitka. Stačí jedno kliknutí a vizitka společnosti se vám stáhne do kontaktů, čímž si ušetříte práci s přepisováním. Číslo, e-mail i název firmy, to všechno si váš chytrý telefon sám uloží mezi kontakty.