Webová stránka

Bouška Bike

Není lepšího potvrzení spokojenosti klienta, než když se na vás obrátí s dalším projektem. A tak mě potěšilo, že jedni majitelé mi svěřili hned dvě webové stránky – první pro jejich penzion a druhou pro cykloservis a prodejnu kol.

 

Zachování odkazu

Prodejna společnosti Bouška Bike se nachází ve stejném domě jako Penzion Bouška. Musel jsem proto propojit i webové stránky, aby mohli zákazníci využívat služeb rodiny Bouškových naplno. Každé z nich však bylo zapotřebí vtisknout trochu jinou atmosféru, odlišit útulný penzion od dravosti horských kol. Zároveň se ale část obou stránek přelévá z jedné na druhou.

 

Naučili jsme web čas

Víc než cokoliv jiného hledá většina návštěvníků webu Bouška Bike otevírací hodiny prodejny a servisu. Nejenže jsem tedy otevírací dobu zviditelnil, ale stránky vám rovnou ukážou, zda je otevřeno, nebo ne. Rozpoznávají přitom letní a zimní otevírací dobu a samozřejmě jednotlivé dny v týdnu.

 

Chytrý e-shop

E-shopu se člověk musí věnovat, fotit nové produkty, zveřejnit je, udržovat počet položek skladem… Zkrátka to všechno zabere trochu času a jestliže k tomu vlastníte ještě penzion, pár ukradených volných chvil navíc přijde vždycky vhod. Majiteli stránek jsem ulevil tím, že jsem jeho e-shop propojil s oficiálním webem Authoru – českým výrobcem cyklistických kol a příslušenství. Zákazník tak vidí veškeré dostupné zboží a správce webu Bouška Bike má s administrací nulovou práci.