Webová stránka

Penzion Bouška

Je skvělé, když máte stálou klientelu. No a je ještě lepší, když vám k ní začnou přibývat noví zákazníci. Samo od sebe to ovšem nejde, a proto se majitelé penzionu Bouška rozhodli oslovit novým webem.

 

Více než penzion

Turisté, kteří jezdí na sever Čech, většinou míří za přírodou a za sportem. Toho jsem si plně vědom a chtěl jsem na tomto faktu postavit i novou webovou stránku. Návštěvníci se na stránkách penzionu Bouška dozví nejen všechny potřebné informace ohledně ubytování, ale navíc mají ještě rovnou možnost dozvědět se o nejkrásnějších místech okolního kraje, která by při své návštěvě neměli vynechat. Díky této myšlence rychle narostla návštěvnost webu, neboť rozšířením obsahu přibylo lidí, které podobné informace zajímají.

 

Přehledně a jednoduše

Uvědomuji si, že nikdo nechce strávit čas zdlouhavým hledáním informací. Web penzionu Bouška vás vším sám provede. Je navržen logicky tak, aby informace vyskakovali v pořadí, ve kterém je průměrný člověk chce znát. V zápatí pak máte možnost penzion kontaktovat. A nemusíte číslo ani e-mail opisovat, stačí na ně kliknout a ony se automaticky vyplní do vašeho číselníku či jako adresát nové zprávy.